MC 110 Floor Clean Owoce Leśne 1l Zobacz większe

MC 110 Floor Clean Owoce Leśne 1l

Nowy produkt

Podłogi - mycie codzienne z konserwacją

- Koncentrat do codziennego mycia podłóg twardych

- Zawiera woski - właściwości antypoślizgowe, antystatyczne i pielęgnacyjne

- Mycie ręczne i maszynowe

- 3 trwałe zapachy - pomarańcze, owoce leśne, owoce egzotyczne

- Nie zawiera alkoholu

- Zalecane stężenie: 25-200 ml na 10 l zimnej wody

- 1 l koncentratu = do 400 l roztworu roboczego

- pH ok. 8

Więcej szczegółów

10 Przedmioty

14,15 zł brutto

Więcej informacji

Zastosowanie: Zalecany do codziennego utrzymania czystości i pielęgnacji wszelkich wodoodpornych podłóg, z wyjątkiem wykładzin dywanowych i podłóg z surowego drewna. Dzięki zastosowaniu surfaktantów cukrowych środek ten charakteryzuje się doskonałymi właściwościami zwilżającymi, czyszczącymi i skutecznością usuwania trudnych zabrudzeń. Idealny zarówno do mycia ręcznego, jak i maszynowego w automatach i szorowarkach. Nadaje połysk, pozostawiając na mytych powierzchniach cienką warstwę ochronną. Składniki pielęgnujące zawarte w preparacie chronią podłogę i zapewniają jej konserwację oraz właściwości antystatyczne. Może być stosowany w zakładach przemysłu spożywczego. Preparat oparty na detergentach niskopieniących. Zawiera emulsję woskową posiadającą właściwości antypoślizgowe. Może być używany przed lub po zastosowaniu środków dezynfekcyjnych. Tylko do użytku profesjonalnego.
Sposób użycia:   W zależności od stopnia zabrudzenia stosować rozcieńczenie: Mycie ręczne: od 25 do 200 ml na 10 l zimnej wody. Mycie maszynowe: od 25 do 100 ml na 10 l zimnej wody. Umyć powierzchnię i zostawić do wyschnięcia.
Skład:   Związki powierzchniowo czynne, substancje pielęgnujące, rozpuszczalniki rozpuszczalne w wodzie, związki kompleksujące, konserwant, kompozycja zapachowa, barwnik.
Opakowanie: Butelka 1 l, Kanister 5 l
Posiada atest PZH HŻ

Pliki do pobrania